Srpen 2014

Psouní slavná videjka na youtube

28. srpna 2014 v 18:00 | Death_angel |  Zvěřinec
Jak jsem již zmínila v předchozím článku v této rubrice, když jsem byla posedlá myšlenkou, že si pořídím psounečka, sledovala jsem neustále webové stránky, kde jejich majitelé psali o svých mazlíčkách nebo youtube, kde je spoustu nádherných a roztomilých videí těchto mazlíků. Po čase jsem už měla svá oblíbená videa, na která jsem se ráda dívala, dnes zde budu prezentovat jen ty nejlepší dle mého názoru:Splněný sen

27. srpna 2014 v 14:14 | Death_angel |  Zvěřinec
Když jsem kdysi vytvářela rubriku Zvěřinec, měla jsem v plánu tam přidat všechny svoje domácí mazlíčky a psát něco o našich společných nevšedních dobrodružstvích.... Nevím ani kdy mě to popadlo, ale jednoho dne jsem si vysnila, že si pořídím jako domácího mazlíčka psouna prériového... Strašně jsem po něm toužila... Proto jsem denně začala navštěvovat stránky s těmito zvířátky a hlavně s jejich chovateli, kde lidé psali o tom, jaké to je mít psouna doma.... Nikdy by mě nenapadlo, že to opravdu mohla být má realita.... O své morčecí smečce šesti morčat už jsem napsala ledacos... Ale když jsem úspěšně dodělala školu rozhodla jsem se, že si k přítelovi skutečně pořídím mazlíčka, bohužel psoun k mání nebyl, ale i přesto jsem jednoho malého kulíška koupila... Již brzy prozradím, co že jsem si to tedy pořídila :-)

Animals

Mlhavá oblaka vzpomínek aneb když vzpomínky odcházejí

26. srpna 2014 v 13:48 | Death_angel |  Myšlenka týdne
"Vzpomínky jsou jediným rájem, ze kterého nemůžeme být vyhnáni. Ve vzpomínkách i poupě, rozvíjí se v nejkrásnější růži." (Johann Wolfgang Goethe)

Život plyne neuvěřitelnou rychlostí, a co bylo teď, už je v následující chvíli jiné. Nic není věčné a nic není stálé. Jedinou vzpomínkou na daný okamžik může být fotografie, která zachycuje aktuální náladu, stav, okamžik či atmosféru, nebo zápis v deníku, kterým si i po dvaceti letech připomeneme, co jsme prožili a najednou jako by se pamět vracela a vybavují se veškeré vzpomínky přímo před očima. Najednou vnímáme podobné ne-li stejné pocity, jako jsme cítili v oné chvíli...

another part of me - memories

Konec letním dnům

26. srpna 2014 v 13:20 | Death_angel |  Zpátky do reality
'' Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným''

... Takto bych mohla charakterizovat svou cestu letními dny... Toto léto je totiž důležitým mezníkem v mém životě, neboť jsem úspěšně složila státní závěrečné zkoušky na vysoké škole a díky tomu jsem obdržela bakalářský titul, poté následoval týden ,,volna'' nebo spíše zařizování a lítání po doktorech a přesně po týdnu volna jsem nastoupila do zmaněstnání do mé vysněné nemocnice. Bohužel se zaměstnáním přišla i určitá daň a to vůči mému volnému času, takže když to shrnu: za celé léto jsem se ani jeden den neopalovala, nekoupala ani v bazénu ani jinde (snad jen ve vaně doma) a neužila si žádný krásný sluneční den, kterých bylo spoustu. Všechny tyto dny jsem byla v práci a nebo vyčerpaná si dobíjela trochu energie zapomocí odpoledního spánku... A teď už to vypadá spíš na konec léta, neboť ranní teploty jsou opravdu na můj vkus nízké, navíc za pár dnů přijde září ... Tak snad příští rok si to vynahradím :-)

summer