Červen 2014

Sportem za vysněnou figurou

27. června 2014 v 12:43 | Death_angel |  Sportem ku zdraví a vysněné postavě
Nedávno jsem objevila tohle videjko, mé oblíbené cvičitelky. Z počátku jsem měla pocit, že je to pohodička, hold nějakej ručník k tomu. Ovšem po tom, co jsem si zacvičila jsem musela uznat, že tak snadné to taky není, alespoň pro mě ne. Doufám, že se zase vrátím ke sportování, na které jsem teď poslední dobou neměla čas a musím říct, že jsem také docela pekelně zlenivěla, takže prozatím motivace pro vás a mě to třeba taky chytne v nejbližší době, alespoň jsem si to dala za cíl :-) Důvody proč necvičit, už nejsou žádné, když mám po škole :-)


Světové saláty

26. června 2014 v 19:40 | Death_angel |  Chuť zahraničních dobrot
Konečně přišlo léto, alespoň podle kalendáře a u nás doma se zase objevuje hromada zeleniny. Zbožňuju zeleninové saláty na sto způsobů, mohla bych je jíst od rána do večera jako králík. Zrovna zítra se chystám udělat si vůbec svůj nejoblíbenější a to slavný Coleslaw salát, který u nás proslavilo KFC. Ovšem není nad domácí produkci. Někde v receptech je dokonce recept, jak na něj. Tady něco mála z historie třech světově proslulých salátů:Konečně volná

26. června 2014 v 14:18 | Death_angel |  Administrace
Myslela jsem si, že se toho nedočkám... A hle... Konečně nastal čas školy, je to pro mě jako historické datum, tedy 24. 6. 2014, které pro mě vejde do dějin jako den, kdy jsem se stala Bc. a složila státní závěrečné zkoušky včetně obhajoby bakalářské práce. Tak obrovské nervy jsem nikdy neměla, ale celkem rychle jsem se dala dohromady. Je to nádhernej pocit, mít školu za sebou s vědomím, že za něco málo dní nastupuji do zaměstnání. I přesto, že to jsou velmi krátké prázdniny, jsem šťastná, že vše klaplo, jak mělo a několik let teď nechci školu ani vidět :-) Konečně se zase můžu věnovat volně věcem, které mám ráda :-)

Magic of colours - white