Květen 2014

Zase o rok starší

22. května 2014 v 20:57 | Death_angel |  Obrázky s různou tématikou
Krásný dobrý večer všem, tak zase jsem o další rok starší... Včerejší oslava se naprosto famózně vyvedla, nejprve jsme si poseděli s koktejly v koktejl baru a pak jsme dorazili za zbytkem třídy, kde jsme seděli do jedenácti, vzhledem k tomu, že už jsem byla v pokročilé náladě, ale i přesto ve mě zůstal kousek zodpovědnosti, jsem se rozhodla, že vyrazím k domovu, neboť mi jel poslední autobus. Bylo to moc fajn se všema, perličkou bylo, že mi všechny moje porodní báby zazpívali na potemnělém a nádherně osvětleném náměstí popěvek k narozeninám, byla jsem fakt dojatá a brečela jsem, pak mi všechny do jedné popřály. Fakt to byl nezapomenutelný zážitek a vychytaly to s odbíjením radničního zvonu. Poté mi málem ujel autobus před nosem, který jsem horko těžko doběhla, samozřejmě se mi udělalo špatně a ranní probuzení bylo ještě horší, každopádně od rána jsem přijímala gratulace a jsem ráda, že se dnes vše vyvedlo, jak mělo a špatně mi není, pořádná další již v pořadí třetí oslava se bude konat o víkendu. tak vzhůru do ní :-)

Happy birthday to me

Dnešní zapíjecí párty

21. května 2014 v 13:31 | Death_angel |  Radosti každodenního života
Konečně nastal čas a celé to študium na vejšce se pomalu ale jistě blíží do finále. Už dávno máme odevzdanou bakalářskou práci a posledním krokem, který nám otevírá bránu k závěrečným ústním zkouškám, bylo složení praktické zkoušky, kterou jsem skládala v pondělí v nemocnici a díky bohu s nejlepším možným výsledkem. Vzhledem k tomu, že jsme celá parta porodních bab uspěly, dnes vyrážíme do města, oslavit tento malý kousek štěstí :-) Nemůžu se dočkat, až si dám nějaký dobrý koktejl a parádní tataráček :-)

04

Zase ve svém světě

11. května 2014 v 23:24 | Death_angel |  Administrace
Krásný večer moji milí,

opět se vracím zpět na místo činu. Po více než měsíci se vracím zpět na svůj blog. Stálo při mě štěstí a úspěšně jsem odevzdala bakalářskou práci, která mi celkem zabrala se vším všudy týden času, kdybych to věděla, začala bych s ní dřív, ale jak jinak než všechno nechat na poslední chvíli, ne? Každopádně práce je odevzdaná, teď mám přesně týden do složení praktické zkoušky a pak měsíc na šprtání na závěrečné státní zkoušky. Upřímně nervama jsem už totálně na samém mořském dně a povedlo se mi rozhodit si všechno, co v mém těle jakžtakž fungovalo. Hold nervy jsou nervy. Už se docela těším, až to bude za mnou. Zanedlouho oslavím narozeniny, příští víkend je budu slavit u přítele v Písku a další víkend konečně doma. Hned tento týden si objednám jako dárek od všech nový telefon, protože ten, co mám do teď, už se hodí opravdu jen na hod do dálky. Nechodí mi zprávy, když telefonuju, nikdo mě neslyší a ještě mi to ten mrzák típe. No prostě pomsta bude sladká. Za ten měsíc jsem nasbírala mnoho nápadů na články, takže sem tam budu přispívat :-)

Přeji všem krásný večer a já se jdu zase drtit na praktické výkony a teorii :-)