Prosinec 2012

Time for party

31. prosince 2012 v 19:00 | Death_angel |  Zpátky do reality
Venku již slyším ohňostroje, přípravy dovršují a čas se pomalu chýlí ke konci dne a s ním přichází i můj poslední příspěvek pro tento nádherný sudý rok 2012. Dnes jsem se perfektně nalíčila a vykouzila si na hlavě dokonalé prstýnky, zkrátka můžu jít zapít rok 2012 v noblesním stylu :) Při mém ohlédnutí za tímto rokem, musím říct, že je to důležitý mezník v mém životě, přivedla jsem na svět vlastníma rukama pět dětí, úspěšně složila zkoušky za první rok na vysoké škole, který jsem ve zdraví přežila, užila si parádní dovolenou a úspěšně složila řidičské zkoušky, takže vysněnou kartičku mám v peněžence. Obnovila několik velice významných přátelstvích, uvědomila si velké chyby a ,, osudově falešných,, lidí jsem se zbavila a pochopila spoustu důležitých věcí a poskládala si své priority do budoucna. Chtěla bych si budoucí rok 2013 užít naplno a změnit pár velmi podstaných věcí. Vám všem bych chtěla popřát šťastný nový rok ať je příští rok lepší než tento, a překonáme zase společně všechny konce světa ordinované na rok 2013. Pořádně ho zapijte a nový rok vítejte s otevřenou náručí s úsměvem ve tváři. Letos poprvé nemám depresi takže Happy New Year my dear friends :)


Domácí želatinové žížalky

31. prosince 2012 v 18:00 | Death_angel |  Tvoříme kreativně
Proč si kupovat sáčky s žížalkama, když si je poměrně snadno můžete vyrobit doma, jakou příchuť a chutť žížal si zvolíte, to je jen na vás :) Každého dle jeho osobních chutí :) Vypadají poměrně i dost věrohodně :) Rozhodně mi to přijde jako dost zajímavý nápad :)

Ilustrační foto: facebook.com

Kreativní barevná vodka

31. prosince 2012 v 17:00 | Death_angel |  Tvoříme kreativně
Pokud vám ještě od Mikuláše zbylo pár pytlíčků Skittles, které teď frčí ve velkém stylu. Můžete si z nich vyrobit i barevné a velice nápadité pití v podobně barevné vodky. Rozdělíte si bonbóny na jednotlivé barvy, nahážete do lahví, zalijete vodkou, necháte odstát, párkrát během několika dní protřepete a až budete mít pocit, že už je vodka dostatečně provoněná a obarvená bonbóny, otevřete a hurá do toho a bude hotovo ;)

Ilustrační foto: facebook.com

Dokonalé kostky ledu

31. prosince 2012 v 16:00 | Death_angel |  Tvoříme kreativně
Vytváření různých tvarů ledu pomocí silikonových formiček je sice pecka, ale už trochu klasika. Ovocem lze velice snadno a atraktivně učinit z každé kostičky velice nápaditý a krásný kousek ledu, který nádherně vynikne hlavně v průhledných pochutinách :) To ovoce je v něm přímo začarované :)

Ilustrační foto: facebook.com

Barevné zdobení skleniček

31. prosince 2012 v 15:00 | Death_angel |  Tvoříme kreativně
Když už je vše na párty stylové, musí být přece i skleničky, pokud to pojímáte jako lehkou dávku cukru místo dezertu? Proč ne, fantazii se meze nekladou :) Na zdraví a do dna, pokud zbyl i vánoční po domácku vyrobený vaječný koňak, je vše naprosto dokonalé :) Tak na zdraví ;)

Ilustrační foto: facebook.com

Opilé želé v ovoci

31. prosince 2012 v 13:00 | Death_angel |  Tvoříme kreativně
Proč neudělat něco kreativního, co má navíc ještě ty správné Silvestrovské grády? Želé s alkoholem je dosti zrádné, ovšem na párty jako stvořené :) Proč ho neservírovat velice kreativně? Let's go to the party.


Ilustrační fota: facebook.com

Vánočka na slano s klobáskou

31. prosince 2012 v 10:00 | Death_angel |  Tvoříme kreativně
Letos sme měli naprosto tragickou vánočku, moje mamka ji nepeče, protože se jí nikdy nepovedla, takže letos táta kupoval z obchodu, ovšem větší tragédii jsem neviděla, naprosto tvrdá, tuhá a ještě spálená takže s nahořklou chutí, ovšem bylo mi ji líto, tak jsem se s ní nějak poprala, znáte to hrnek teplého kakaa udělá své... Ovšem, co takhle zkusit vánočku na slano, myslím, že by to mohlo být dobré. My děláme i štrúdl na slano a celá rodina by se po něm mohla utouci. Každopádně příští rok budu poprvé péct domácí vánočku, mám na to skvělý recept s videem, takže se snad povede a jako zkoušku zkusím ji udělat už na velikonoce místo mazance :) Však je to stejné těsto :)

Ilustrační foto: facebook.com

Originální jednohubky na Silvestra

31. prosince 2012 v 0:30 | Death_angel |  Tvoříme kreativně
Je libo jednohubky? Stará klasika: rohlík namazaný máslem na tom sýr, kolečko klobásy a okurka? Nebo chlebíček: veka namazaná salátem či máslem, salám, proužek sýra, proužek papriky a dvě kolečka okurky ozdobené petrželkou? Docela nuda, sice dobré, ale nuda... Proč nevyzkoušet něco jinčího... Buď vynikající šneky z listového těsta nebo takovouhle parádičku :)

Ilustrační foto: facebook.com

Vzpomínka na letošní Vánoce

30. prosince 2012 v 23:43 | Death_angel |  Tvoříme kreativně
aneb jak jíst zdravě a nesprasit se o vánočních svátcích. Ovšem obdivuji každého, kdo je schopen odolat té hromadě sladkého a lákavě vypadajícího cukroví a těch neskutečných dobrot na stole ať už o Vánocích či o Silvestru, naštěstí ještěže existují novoroční přecevzetí, máte celý rok čas na striktní režim a další rok o Vánocích? Jedeme zase na novo :)

Ilustrační foto: facebook.com

První pomoc pro unavené a bolavé oči

30. prosince 2012 v 23:17 | Death_angel |  Pomocníci pro zdraví
Pokud máte oteklé, bolavé, unavené oči, které vás pálí, není nic lepšího a snazšího, než dojít k lednici, nalít do mističky trochu studeného mléka, v něm namočit dva odličovací tampónky, položit se, pustit si k tomu třeba relaxační hudbu a položit si tampónky, které lehce vyždímáte (samozřejmě né úplně) na očka a patnáct minut relaxujete. Je to naprosto parádní, látky obsažené v mléce působí i proti zánětlivě a pro oči je to neskutečné blaho. Dnes mě neskutečně pálí oči a neskutečně slzí, před chvílí jsem si aplikovala tento obklad a je mi hnedle lépe. Nemusíte se bát je to vyzkoušené :) Kolečko okurky také udělá své ;)

Ilustrační foto: google pictures

Už je to tady...

30. prosince 2012 v 22:10 | Death_angel |  Zpátky do reality
Už zítra.... Už zítra je posledního prosince, což znamená poslední den tohoto roku, po něm přijde další a nový, další s novými přecevzetímy a novými nadějemi. Zase začít od znova, potkat nové přátele klidně i přítele, být zase o krok na před, obohatit svůj život o nové zkušenosti a věci a být zase o rok starší. Každý rok na Silvestra mám tak trochu depresi z toho, že končí starý rok, který jsem si užila, ještě poslední ohlédnutí za ním a je na čase se rozloučit a vítat nový rok s otevřenou náručí a doufat, že bude lepší než ten předchozí. Naštěstí každý rok trávím se svými nejbližšími, kteří jsou vynikající společníci a produkují nevídanou zábavu a máme vždy spoustu zážitků a luxusních vzpomínek, zvláště na ty Silvestry. Ovšem za pár let, až si vydělám nějaké korunky navíc, ráda bych strávila netradiční Silvestr a oslavu nového roku jinde... Za hranicemi mého všedního života, v místě, které tolik miluji... A to je Londýn... Co může být krásnějšího než si připít pod Big Benem a křičet Happy New Year... Nebo v Paříži... Tam jsem nikdy nebyla a tolik bych se tam chtěla podívat, ale asi nejdříve jako podzimní víkend třeba. Kdežto Londýn mám prolezlý křížem krážem :) Moc doufám, že si svůj sen brzy splním :) Bohužel letos už to nestíhám :D


Měsíční záře

28. prosince 2012 v 22:46 | Death_angel |  Zpátky do reality
Nemůžu si pomoct, ale odjakživa mě fascinuje Měsíc. Jeho tajemná moc, a ohromné učinky na člověka jsou fascinující. Nedávno jsem zhlédla dokument, který pojednával o účincích Měsíce a co všechno by se stalo, kdybychom Měsíc neměli. Už jen aktivita a přítomnost přílivu a odlivu... Zajímám se o vesmír, proto i Měsíc není výjimkou, samosebou, že v knihách ráda spíše čtu o planetách, ale hvězdářským dalekohledem, který mám doma velice ráda pozoruji Měsíc, už jen proto, jak je blízko a hlavně ten dalekohled je přímo určen pro něho. Nádherně si člověk vychutná podívanou na Měsíční pohoří a krátery a různá tajuplná místa zde, samozřejmě, že Americkou vlajku nelze jím sledovat, jen pro úplnost. Kolikrát je to na nebi opravdu nádherná podívaná, zvláště pokud je nějak vyjímečně zabarvený, nebo je neobvykle velký či přes něho zajímavě přecházejí mraky a činí jej tygrovaným. Po úplňku se prý také rodí nejvíce dětí, alespoň takové postřehy mají starší už skoro dosloužilé porodní báby. Je prostě dokonalý, už jen když se v noci nebo pozdě k ránu vracím domů a on mi tak dokonale svítí na cestu a mám pocit, jakoby byl skoro den, neboť je všude tolik světla až to není možné. Trocha fotografie toho, jak lidé dokáží být kreativní a co vše se dá vykoumat s měsícem :)

Ilustrační foto: facebook.com

I ♥ London

28. prosince 2012 v 18:33 | Death_angel |  My collage/pics
Vždycky jsem ho milovala, jednou navštívila, hodlám ještě navštívit a do smrti vzpomínat :)


I ♥ New York

28. prosince 2012 v 16:57 | Death_angel |  My collage/pics

Plesové šaty v barvě královské modři

28. prosince 2012 v 12:12 | Death_angel |  Dlouhé šaty a plesovky
Tak v téhle barvě jsem si vysnila svoje plesové šaty, pochopitelně do předu jsem si od jedné slečny objednala i sadu šperků přesně v barvé, abych byla slazena... ovšem, pak jsem se svými spolužačkami obešla pár salónů a vyzkoušela neskutečné množství šatů a až poslední byly mé vyvolené... Ovšem tuhle barvu miluju :) Kdybyste měli zájem hodím sem fotky šatů, které všechny jsem zkoušela, alespoň pro inspiraci ;)


Fialová krása plesových šatů

27. prosince 2012 v 22:42 | Death_angel |  Dlouhé šaty a plesovky
Inspirace krásou fialové barvy, ve které byly letos lazené téměř všechny dárky od kamarádek, jak kdyby se domluvily, strašně sem si fialovou oblíbila a šaty v této barvě považuju za vrcholně atraktivní :)


Romantika musí být

27. prosince 2012 v 21:38 | Death_angel |  Pro lepší atmosféru
Aneb jak využít plechovky od konzervy. Jediné co asi bych do toho nedávala ty svíčky, jako jsou na obrázku, možná by mi někdo zkušenější mohl oponovat, ale já bych se bála, aby to nechytlo, každopádně věci se do toho dají i perfektně naaranžovat nebo jen tak nastrkat :)

Ilustrační foto: facebook

Sladce růžové...

27. prosince 2012 v 20:55 | Death_angel |  My collage/pics
Jedna z mých dalších vytvořených obrázků, tentokrát vše lazené do sladce růžové, myslím, že se moc povedla, mám moc ráda tuhle světloučkou růžovku, veškeré motivy použité na obrázku mi připadají jako stvořené pro svět žen a dívek :D


Déšťové kapky

27. prosince 2012 v 18:09 | Death_angel |  Zpátky do reality
Šest hodin, venku opět tma jako v ranci a jediné, co v nádherném tichu zní, je zvuk dešťových kapek dopadajících na okno a parapet. Miluju hudbu deště, zvláště za teplých letních večerů, kdy je příroda vyprahlá, vzduch horký a z ničeho nic se dostaví dešťová přeháňka, která vše zalije a vdechne do vzduchu nádherou dešťovou vůni. Ještě krásnější podívaná je, když svítí slunce a do toho lije jako z konve a na nebi se objeví nádherný barevný monument v podobě duhy, která někde končí a někde začíná a podle mýtů je na jejím konci poklad. Jako malá jsem si vždycky myslela, že pohádkové víly papají duhu a mraky, představovala si, jak asi mrak a duha chutná, podle mého určitě jako cukrová vata. Alespoň v reklamě na Skittles to vypadá jako cukrová vata, co si ta žirafa ulízne. Když je v létě krásný teplý den a přijde pořádná přeháňka, lehnu si do trávy a užívám si přítomnosti vody ve vzduchu a kapek, které stékají po mých vlasech, tváři a těle. Vždy s příchodem deště se nádherně pročistí vzduch a stejně tak mé myšlenky. Někdo je v depresích z toho, že prší, já naopak si ráda zalezu s knížkou do pelíšku, otevřu si okno a poslouchám to dešťové hudební číslo, vždycky u něj výborně usnu :)

Ještě na závěr jeden takový song, který mě poslední dobou hrozně baví:


Včerejší legendární večer

27. prosince 2012 v 15:22 | Death_angel |  Zpátky do reality
Včerejší den byl naprosto famózní... Neměla jsem skoro čas, nějak pobýt na blogu. Včera přijeli na slavnostní oběd brácha se ženou a segra s rodinkou, kteří se zdrželi skoro až do večera. A na večer jsem vyrážela já za kulturou, neboť jsme měli slučák ze základkou, který pořádáme dvakrát ročně, protože se vždycky rádi vidíme. Sešlo se nás docela hodně, chvíli jsme poseděli, pak šli hrát bowling, který zbožňuju a dopadlo to tak, že z bowlingu jsme se přesunuli na legendární Kiss party live na Výstaviště, na které jsem byla poprvé. Ačkoli jsme potkali pár známých cestou, kteří říkali, že to tam stojí za prd. Přesto jsme tam šli a dost dobře zapařili, bohužel jsem měla podpatky, a ještě teď mě bolí nohy, jediné fopa byla šatna, mohlo tam být odhadem 1500 lidí možná více a na šatnu byli asi tři ženské, no tragédie, někteří moji známý čekali na vydání oblečení i hodinu, navíc měli v šatně popadané lístečky takže jen chodili a ukazovali na kabátky, který je váš, prostě organizace naprosto tragická. I přesto se mi tam moc líbilo a dost jsem si to užila ve čtyři ráno jsem dorazila domů a šla si lehnout :)

Ilustrační foto: google pictures

Green Sense

25. prosince 2012 v 20:52 | Death_angel |  Mnou vyráběné outfitty
Zelená barva je snad má neoblíbenější, zvláště ta, co je na šatech. Letos jsem od jednoho hodného Ježíška dostala lak na nehty ve stejné barvě a je opravdu hodně zuřivej :) Když jsem řekla sestře, ať mi koupí extravagantní lak na nehty, a čekala něco jako je ten zelený, nenapadlo mě, že má sestra považuje za extravaganci průhledný lak s třpytkama :D


Last Christmas

25. prosince 2012 v 16:21 | Death_angel |  Mnou vyráběné outfitty

Štědrý den je tu a tam

25. prosince 2012 v 14:25 | Death_angel |  Myšlenka týdne
Štědrý den je vrcholem vánočních příprav, které alespoň u nás doma, začínají první adventní nedělí. Pečeme, promazáváme a zdobíme cukroví, vybíráme vánoční stromek, kupujeme živé kapry, abychom dodrželi naše tradice a zvyky. Den před štědrým dnem mamka připravuje sváteční tabuli, a pomalu chystá jednotlivé chody: rybí polévku, černou omáčku a den do předu se také připravuje bramborový salát. Většinou ještě téhož dne večer zdobíme stromeček, abychom si štědrý den mohli do sytosti užít, neboť léta jsme zdobili stromeček o štědrém dnu ráno, a z pohádek jsme toho moc neměli, ovšem letos mi přijde, že vánoční program selhal na plné čáře, neboť nejlepší pohádky, na které se těším, dávají přesně v podvečer v čase, kdy chodíme k slavnostní tabuli hodovat.

image host image host

Pro hodné duše, co chtějí udělat na Vánoce dobrý skutek ;)

24. prosince 2012 v 15:37 | Death_angel |  Zpátky do reality
No, nejde v podstatě o nic závratného a čas vás to rozhodně stát moc nebude. Pro všechny, co máte rádi Beyonce jako já, budu moc ráda, když kliknete v jedné soutěži právě pod článkem na její jméno. Když už jsem se přihlásila, jdu hrdě bojovat ;) Děkuji vám mockrát a přeji krásné vánoce :)
Klikněte sem a pod článkem je anketa, kde je možné hlasovat :)

http://coodysimpson.blog.cz/1212/sonc-1-kolo

Vždyť tahle kráska s božským hlasem stojí za to :)
Ilustrační foto: google pictures

Štědrý den nastal

24. prosince 2012 v 13:50 | Death_angel |  Zpátky do reality
Ťuk, Ťuk... Kdo tam?
No přece štědrý den... Konečně zase přišel den, na který se většina z nás a hlavně dětičky těší, neboť přijde ježíšek a další představitelé vánoc, který nosí dárečky. Náše letošní vánoce vypadají asi takto:
1) každý rok musíme dodržovat tradice, které naše rodina uznává (v praxi to vypadá asi tak, že alespoň jeden den u nás ve vaně musí plavat kapři, aby nebylo jednomu ouzko před osudným dnem, mýváme každý rok dva, pak je taťka sejme, což nerada vidím, tak naštěstí se to koná v mé nepřítomnosti.
2) Den dopředu zdobíme stromeček, abychom na štědrý den mohli koukat na pohádky :) Které letos na můj vkus stojí za prd. Samá moderna a nic pořádného. Takže program jako každý rok trochu selhává.
3) Každý rok v 18:00 večeříme, poté jdeme slavnostně ke stromečku za zvuků vánoční koledy - Tichá noc. Jako jídlo je u nás klasika - řízky z kapra a bramborový salát, rybí polévka a černá omáčka (kterou přímo nesnáším, každý rok s ním tak lžíci)
4) Pak si každý z nás rozbalí postupně dárečky a já většinou mířím do města na půlnoční a ještě trochu slavit s kamarády, zajdeme na půlnoční mši a popít pár punčů a letos po novu i medovinku :) Takže ještě jednou krásně si užijte dnešní den a snad najdete pod stromečkem vše, co si přejete :)


PS: zítra přidám nějakou fotku, jak u nás vypadají vánoce :)

Krásné vánoce přeji všem :)

24. prosince 2012 v 10:55 | Death_angel |  Administrace
Přeji krásné vánoční svátky, ať pod stromečkem najdete dárky podle svých tužeb a přání. Užívejte svátky v pohodě a klidu se svými blízkými a pořádně oslavte příchod nového roku, ať je lepší než ten letošní, protože vždycky může být lépe :)


Prolog

24. prosince 2012 v 10:00 | Death_angel |  Chuť pomsty
Nesuď mě, dokud si nevyslechneš můj příběh...
Andělé jsou něžná stvoření, jimiž se svobodná duše stává, konala-li za života dobro a pomáhala druhým. Můj život dostal smysl právě ve chvíli, kdy jsem se rozhodla obětovat pro ostatní. Lidé jsou přesvědčeni o tom, že andělé byli stvořeni právě proto, aby chránili a zachranovali obyčejné smrtelníky, stali se jejich anděly strážnými a bděli nad nimi ve dne v noci. I anděl může snadno padnout na samé dno a vlivem vyšších sil se proměnit na padlého anděla - posla smrti. Nemělo se to stát, já vím, ale v tom momentu nebylo jiné možnosti, musela jsem udělat, co jsem udělala. Za své činy ponesu následky na věky věků...Bývala jsem člověkem jako každá jiná bytost na tomto světě... Od samého počátku mého života nebylo v mém vínku zrovna štěstí, které by mě provázelo mým pozemským životem. Od útlého dětství ztrácím mé milované a nejbližší, do dnes jsem se s tím nevyrovnala. Ovšem od chvíle, kdy jsem přišla o život nešťastnou náhodou, vnímám své ztráty poněkud jinak, do onoho dalšího osudného dne....Málem bych zapoměla - jmenuji se Crystal Wood a budu vám vyprávět svůj příběh...


Velice zajímavá RPG hra

23. prosince 2012 v 22:04 | Death_angel |  Ostatní hry
Včera jsem od Loreen obdržela pozvánku do hry na jejím blogu... Hrozně mě to zaujalo... Nejprve jsem přemýšlela, zda ano či ne, a po chvíli navštívila stránku jejího blogu: http://strangetown.blog.cz/, na kterém se nachází hra. Jde o to, že si každý z blogerů vytvoří svou nadpřirozenou postavu a zapadne do prapodivného městečka, které má svou minulost a historii a s jeho postavou se odvíjí příběh. Hrozně mě to zaujalo, tak jsem vytvořila svou vysněnou hrdinku, o kterou bych se ráda podělila.

Jak si správně nasadit příčesy?

23. prosince 2012 v 21:05 | Death_angel |  Účesy & vlasové triky
Dlouho jsem hledala a konečně našla... Video v češtině, jak si správně nasadit jednotlivé pásy příčesů na sponkách. Původně jsem měla v plánu, že udělám foto návod, ale vzhledem k tomu, že by to bylo docela složité a nevím, jestli bych správně vysvětlila, jak na to. Přikládám video, které je alespoň názorné a je v něm vše, co potřebujete vědět. Já už mám na to své trochu jiné postupy :)


Péče o příčesy - video

23. prosince 2012 v 20:51 | Death_angel |  Účesy & vlasové triky
Narazila jsem ještě na video na youtube, kde krásně ukazují, jak se starat o příčesy, pokud byste z mého povídání nebyli zrovna moudří, můžete nakouknout sem, je to v podstatě téměř to samé. Jinak balzám, který po kondicionéru aplikují do vlasů je ta samá maska, kterou jsem zmiňovala já. Přeji příjemné zhlédnutí. Ve videu doporučují kúru na vlasy aplikovat jednou za 1-2 měsíce. Já to dělám podle potřeby, neboť jsou měsíce, že si příčesů ve skříni ani nevšimnu a nenosím je ;)